Bejelentkezés:
Név:
Jelszó:
Elfelejtette jelszavát?
Regisztráció
Periferic Records - Stereo Kft.      H-1114 Budapest, Bartók Béla út 59.   tel.: +36-1-385-63-43   
StereoPeriferic@mail.datanet.hu
Magyarország
 
 
9:30 Collective
A Köztársaság Bandája
A.K.A. (Kaltenecker Zsolt / Andrew J. / Jeli András)
Ablakanapra
Acousticure
Ács Gyula
Ádám István és bandája
After Crying
after@all
Ágens
Ági és Fiúk
Agócs Gergely
Agostino Di Giorgio Quartet
Ágoston Béla
Ágoston Orchestra
Ágoston Trio
Agostones
Alapi István
Áldás együttes
Alföldy-Boruss Csilla
Almási Enikő
Amaro Suno
Amatild
AMP (Ajtai / Miklós / Pozsár)
Ando Drom
Andorka Péter
Andrejszki Judit / Takács Szilvia
Android
Anima Soni
Anselmanók
Apnoé
Arasinda
Ars Longa Kamarazenekar
Art Reaktor
Art's Harmony Ensemble
AT Ensemble
Attacca
Ávéd János Quartet
Azur Blue Band
Baár-Madas Református Gimnázium Kórusa / Fassang László
Baba Yaga
Babos Gyula
Babos Gyula / Karácsony János / Dés László / Dandó Péter / Szakcsi Lakatos Béla / Másik János / Kős
Babos Project Romani
Bacsó Kristóf / Zana Zoltán
Bágyi Balázs / P. Szabó Dániel
Bágyi Balázs New Quartet
Bágyi Balázs Quartet
Balaton
Balázs Elemér Group
Balázs Fecó
Balázs János
Balázs József Quintet
Balogh Kálmán
Balogh Kálmán / Farkas Rózsa
Balogh Kálmán / Korpás Éva
Balogh Kálmán / Lukács Miklós
Balogh Kálmán és a Gipsy Cimbalom Band
Balogh Kálmán és a Romano Kokalo
Balogh Roland
Balogh Sándor
Balogh Sándor / Lukácsházi Győző (BA-LU)
Balogh Tamás
Barabás Lőrinc
Barabás Lőrinc Eklektric
Barackmag
Baraka együttes
Barbaro
Barcza Horváth József
Barsi Ernő / Melodiárium Kamarakórus
Bársony Mihály
Basa-Papesch Workshop
Battuta
Bazseva
Bekecs zenekar
Békés Banda
Belvárosi Betyárok
Bencsik Sándor
Benkő László
Berecz András
Béres József
Béres Melinda
Bergendy
Berka együttes
Berkesi Alex
Berkó
Berzsenyi Dániel Főiskola Vegyeskara (Mixed Choir of the Dániel Berzsenyi College)
Besh O Drom
Bin-Jip
Binder Károly
Binder Károly / Borbély Mihály
Binder Károly / Juhász Gábor
Binder Károly / Jörgensmann, Theo
Binder Károly / Kutas Zsolt
Binder Károly / Mohai Gábor
Binder Károly / Mohai Gábor / Villányi László
Binder Károly / Sanesi, Federico
Binder Károly / Shotham, Ramesh
Binder Károly / Süle László
Binder Károly / Szakály Ágnes
Binder Quartet
Binder Quintet / Tchicai, John
Binder Trió
Bíró Eszter
Bíró Eszter Quintet
Birta Life Pictures (Birta Miklós / Szendőfi Péter / Mits Gergő / Szabó Dániel)
Blahó Attila Quartet
Blues Fools
Boban Markovic Orkestar
Bodza Klára
Bognár Szilvia
Bognár Szilvia / Herczku Ági / Szalóki Ági
Bognár Szilvia / Kónya István
Bognár Szilvia és az etNoé
Bogyiszlói zenekar
Bojtorján
Bokros
Bolyki Brothers
Bop-Art Orchestra
Borago
Borbély Mihály / Dresch Mihály
Borlai Gergő
Borlai Gergő / Zsoldos Béla
Borra-Való
Both Miklós
Both Miklós / Napra
Both Miklós és a Palimo Story
Both Miklós Folkside
Bran
Bran / Andrea, Závory
Brasnyó Antal / Molnár Miklós / Mester László / Szabó Csobán
Buda Ádám
Buda Folk Band
Budai Ilona / Vikár Béla Népdalkör
Budapest Jazz Orchestra / Hárs Viktor
Budapest Ragtime Band
Bujdosó János
Burány Trio / Bognár Szilvia
Burkus König
Butterfly Effect
Cabaret (Erdész Róbert / Ullmann Zsuzsa / Bogdán Csaba / Kollár Attila / Szentmihályi Gábor)
Cabaret Medrano
Calcutta Trio
Cantemus Gyermekkórus / Pro Musica leánykar (Cantemus Children's Choir / Pro Musica Girl's Choir)
Carmina Danubiana
Carpathia Project
Chagall Klezmer Band
Chalga
Cifra
CimbaliBand
Cimbora
Cirkusz-KA
Ciszterci Szent Imre Templom Kórusa
CocoMusic
Color
Colorstar
Comethebe
Corridor Bassoon Quartet / Csuhaj-Barna Tibor
Corvina Consort
Corvina Consort / Ars Longa / Sonatores Pannonie
Csalóka
Csángálló
Csányi-Lattmann Quartet (Csányi Zoltán / Lattmann Béla / Lamm Dávid / Szendőfi Péter)
Cseh Tamás
Cseh Tamás / Másik János
Csemer Boglárka (Boggie)
Csenyéti Cigányok / Gypsies of Csenyéte
Csepregi Gyula / Rátonyi Róbert
Cserepes Károly
Cserhalmi György / Novák Péter
Csík János
Csík János / Csík zenekar / Rackajam
Csík zenekar
Csillag Kórus & Louisiana Double
Csillagpont 2004
Csoba Tünde
Csürrentő
Cziglán István
D Sound
Dalriada
Dániel Annah
Dav
Demeter Erika
Dés András Quartet
Dés András Trió
Dés László
Dés László / Geszti Péter
Dés László / Snétberger Ferenc
Dethroners
Dioptrio
Djabe
Dobos László
Dobos, Julius
Dóczy Péter / Lőrinszky Attila
Doktor Gyöngy
Dongó
Dr. Valter & the Lawbreakers
Dresch Dudás Mihály
Dresch Dudás Mihály Quartet
Dresch Mihály / Lukács Miklós
Drum and Folk
Drums
Dutar
Dűvő
Dörnyei Gábor
East
East Gipsy Band
East Side Jazz Company
Eastern Station
EastWing
Eclipse
Écsi Gyöngyi
Écsi Gyöngyi és a Hegedős Együttes
Édes Málé Trió
Effeta
Egervári Gábor / Görgényi Tamás
Egri János
Egri János
Egri János Trio
Egri-Plútó Basses
Egy Kiss Erzsi Zene
Egyszólam / Kalamajka
Egyszólam együttes
Egyszólam együttes / Bekecs zenekar
Eichinger Band
Ektar
Electric Jazz Force
Elefánt (Molnár György)
Éles Gábor Trió & Tóth Vera
Ella István / Zubornyák Zoltán / Kertesi Ingrid
Endrődi Éva / Berentei Péter
Enyedi Ágnes
Equinox
Equinox Jazz Quartet
Equus
Erdélyi György / Wittek Béla
Erdész Róbert
Erkel Ferenc
Éry Balázs
Eszter-Lánc Mesezenekar
Eszterlánc
EtnoRom
Európa Kiadó
Európa Kiadó / Balaton
European Mantra
F & J
Fábián Éva
Fábián Juli & Sárik Péter
Fábián Juli Jazz Riff
Fabula Rasa
Fakutya
Fanfara Complexa
Faragó Béla
Farkas Bálint
Farkas Rózsa
Farkas Zsolt / Várnagy Andrea
Farkasházi Réka és a Tintanyúl
Fassang László
Fédra
Fekete Kálmán
Felkai Miklós
Fellegini Klezmer Gipsy
Ferenczi György
Ferenczi György & 1-ső Pesti Rackák
Ferenczi György & Herfli Davidson
Ferenczi György's Rackajam
Fiastyúk
Figur Banda
Flótás együttes
Fogolyán Kristóf
Fókatelep
Folk Iván
Folk Iván Band
Folker
FolkError
Folkestra
Fondor
Fonó zenekar
Force Majeure
Free Mind Trio (Szabó Sz. Dániel / Mits Gergő / Szendőfi Péter)
Fritz Jazz Band
Fuchsia's Fall
Fugato Orchestra
Fusio Group
Fusio Quartet /Fusio Group/
Future Plant / Gergely Éva
Földes László
Gajdos
Gáspár Álmos
Gázsa
Gereben Zita
Gerendás Péter
Gergely Éva
Gerots Synthezis Group
Gesztely Nagy Judit
Ghymes
Gipsy Symphony Orchestra
Glaser Péter
Góbé
Gombai Tamás
Gonda János
Grencsó Kollektíva
Grencsó Kollektíva Plusz
Grencsó Open Collective
Grencsó Surprise Kollektív
Gryllus Dániel
Gryllus Dániel / Gryllus Vilmos / Sebestyén Márta / Sumonyi Zoltán
Gryllus Dániel / Kányádi Sándor
Gryllus Dániel / Sumonyi Zoltán
Gryllus Dániel / Szalóki Ági / Gryllus Vilmos
Gryllus Dániel / Weöres Sándor
Gryllus Vilmos
Gryllus Vilmos / Gryllus Dániel
Gryllus Vilmos / Levente Péter
Gryllus Vilmos / Levente Péter / Döbrentei Ildikó
Gudanjabro
Guessous Majda Mária
Gy. Dobos Mariann / Máté Gabriella
Gyárfás István Trio
Gyulai Gaál János / Sebestyén Márta
Gyütő
Göbölyös N. László
Göncölszekér
Hajdu Klára / Oláh Krisztián
Hajdu Klára Quartet
Halper László
Hammondárium (Kaltenecker / Gyémánt / Martonosi)
Harcsa Veronika
Harcsa Veronika / Gyémánt Bálint
Hardline Project
Hargitai Géza István / Várallyay Ágnes
Hárs Viktor
HárshegyBand
Hegedűs Ákos / Göbölyös N. László
Hegedűs együttes
Hegedűs Endre
Hegedűs Endre / Hegedűs Katalin
Hegedűs Endre / Vásáry Tamás
Heinczinger Mika
HEJU
Herczeg Flóra
Herczeg Flóra & Veszelka Kommandó
Herczeg Flóra és a Például Igen
Herczku Ágnes
Herczku Ágnes / Nikola Parov
Herencsár Viktória
Hétrét
Hírös zenekar
Hobo / Ghymes
Hobo / Verebes Ernő
Hobo Blues Band
Hodorog András
Holddalanap zenekar
Holdudvar
Homesick Mac / Mitchell, Sam
Honthy Hanna
Horányi László / Nagy Szabolcs / Pengő Csaba
Horgas Eszter
Hortobágyi László
Hortobágyi László / Gáyan Uttejak Orchestra
Hortobágyi László / Lovász Irén
Hortus M Singers
Hortus Musicus
Horváth Anikó
Horváth Anikó / Elek Szilvia
Horváth Gábor Trio
Horváth Gyula
Horváth Kornél / Dörnyei Gábor
Horváth \"Plutó\" József
Hujber Balázs / Borsay Levente
Hungarian Atomic Blues Brothers (Solti János / Tátrai Tibor / Tóth János Rudolf / Zsoldos Tamás)
Hungarian Bells
Hungarian World Music Orchestra
Huzella Péter
Huzella Péter / Erdődi Gábor
Hypertér
Ifjú Muzsikás
Igriczek
Illangó
Illés
Illés Lajos
Inkább Holnap (Tomorrow Instead)
Inner Spring Trio (Szendőfi Balázs / Kertész Ákos / Sárközy Fanni)
Ismerős Arcok
Ismerős Arcok / Simó József
Istvánfi Balázs
Ittzés Gergely
Ivánovics Tünde
Ivánovics Tünde / Fábri Géza
Jáde Ritmusok
Jambalaya
James, Stephen / Szalai Péter
Jánosi együttes
Jász András Kultúrfunk
Jazzation
Jazzical Trio (Káel / Lakatos Pecek / Oláh)
Jazzpression
Jenei Szilveszter
Jeszenszky István
Jónás Gábriella
Juhász Gábor
Juhász Gábor / Gyémánt Bálint
Juhász Gábor Trió
Juhász Réka
Kada
Kada Ad Libitum
Kádár Ferenc
Kalagor
Kaláka
Kaláka / Rátóti Zoltán
Kalamajka
Kalamajka / Fábián Éva
Kalengo
Kallós Archívum
Kallós Zoltán / Ökrös együttes
Kálmán Imre
Kálmán Imre / Take Four
Kaltenecker Trio
Kaltenecker Zsolt
Kaltenecker Zsolt / Dés András
Kalyi Jag
Kampec Dolores
Kampec Dolores / Grencsó István
Kanalas Éva
Kanizsa Csillagai
Kántor István
Kányádi Sándor - Illyés Kinga
Karabély
Kárászy Szilvia
Karaván Familia
Kardos Dániel
Karikás
Karosi Júlia
Kárpát Mőbius
Kárpátia
Karthago
Kaszakő
Kátai Zoltán
Kathy Horváth Lajos
Kecskés Karina
Kelemen Quartet
Kelenföldi Református Énekkar / Alföldy-Boruss Csilla
Kerekes
Kerekes Band
Kex
Kex Remake
Khamoro
Khanci Dos
Kincsér Népzenei Együttes
Kishonti Ildikó
Kiskalász zenekar
Kiss Ferenc
Kiss Ferenc / Keresztes Dóra
KLB Trio (Kaltenecker / Lukács / Borlai)
Koala Fusion
Kobzos együttes
Kobzos Kiss Tamás
Kobzos Kiss Tamás & Musica Historica
Kolinda
Kollár Attila
Kollár Attila - Invocatio Musicalis
Kollár Attila - Musical Witchcraft
Kollár-Klemencz László
Kolompos
Koloss István
Koltay Gábor
Koltay Gergely
Koltay Gergely / Balogh Sándor
Koltay Gergely / Sebő Ferenc
Koltay Gergely / Szűts István
Kontroll csoport
Koós-Hutás Áron
Korai Öröm
Korál
Korál-sziget
Kormorán
Kormorán / Gáspár Álmos
Kormorán / Gergely Róbert / Farkasinszky Edit
Kormorán / Magyarock Dalszínház
Kormorán / Transylmania
Kormorán Memory Band
Korog
Korpás Éva
Korpás Éva / Malek Andrea
Korzenszky Klára / Söndörgő
Kosbor
Kőszegi Group
Kőszegi Imre
Kovács Ferenc
Kovács Ferenc & Grand Magony Orchestra
Kovács Ferenc / Csizmadia Anna
Kovács Linda Quartet
Kovács Nóri
Kováts Kriszta
Kozma Orsi Quartet
Krulik Zoltán
Kutas Zsolt
Köles Éva
Könczei Árpád
Kövi Szabolcs
Kövi Szabolcs / Ladányi Tamás
Kövi Szabolcs / Prech Márton
Kövi Szabolcs / Tóth Zsolt Marcell
Lachegyi Máté
Lackfi János / Aphonia zenekar
Lackfi János / Sajtkukacz zenekar
Laczó Zoltán Vince
Lajkó Félix
Lajkó Félix / Balázs János
Lajkó Félix / Budafoki Dohnányi Zenekar
Lakatos Ágnes
Lakatos Ágnes / Csuhaj Barna Tibor
Lakatos Orsolya
Lakatos Pecek Krisztián
Lakatos Róbert és a RÉV
Lakatos, Tony
Lamm Dávid
Lantos Iván
Lantos Zoltán
Lantos Zoltán Mirrorworld
Laren d'Or
László Andrea
László Attila
Latin & Mendelssohn Kamarazenekar
Lauda Dominum Kórus
Lautrec
Lázár Ervin
Legedi László István
Lehár Ferenc
Lévay Péter
Live Act Folk
Locomotív GT
Louisiana Double
Lovász Irén
Lovász Irén / Groove & Voice Trio
Lucyan
Lucyan / Kövi Szabolcs
Lukács Miklós
Lukács Miklós Trió
Lukács Peta
Lux
Magonc együttes
Magyar Állami Népi Együttes
Magyar Dudazenekar
Magyar Tekerőzenekar
Magyarpalatkai Banda
MagyarVista Social Club
Major Balázs
Majorosi Marianna / Csík zenekar
Majorosi Marianna / Csík zenekar / Bekecs zenekar
Makám
Makám & Kolinda
Makám / Lovász Irén
Makám / Lovász Irén / Bognár Szilvia
Mandache Aurél
Mandel Róbert
Marczell Katalin
Mark Whitecage Trio
Márkus Tibor
Márkus Tibor & Equinox Jazz Quartet
Marozsán Erika
Martsa Balázs
Másfél
Másik János
Második Műszak
Matokabinde
Matuz István
Mazura János / Vukán György / Creative Art Jazz Trio
Medgyessy-Kovács Gyula
Merlin Kommandó
Meshinda
Meszecsinka
Méta
Metro
Midbar
Miklós Attila
Mikó György / Szőke András
Mindflowers
Misztrál
Misztrál / Kaláka / Sebő / Szélkiáltó
Mitsoura
Mohácsy Albert / MagyarVista Social Club
Mohácsy Albert / Nagy Zsolt
Mohai Gábor / Dévai Nagy Kamilla
Mohai Gábor / Sebestyén Márta
Molnár Júlia / Szilágyi Ágnes / Balogh József
Mondala
Montanaro
Morgan Workshop
Morotva zenekar
Mr. Con. and the Bioneers
Muckshow
Munkácsi Bea / Gyárfás István / Virágh Gábor
Musica Historica
Musica Hungarica
Musica Poetica
Musica Profana
Muzsikás
Muzsikás / Sebestyén Márta
Mydros
Müller Péter Sziámi
Myrtill
Myrtill & Swinguistique
Myrtill / Pintér Tibor
Mystery (Magyarország)
Nagy Ádám
Nagy Bandó András / Radványi Balázs
Nagy János
Nagy János Trio
Nagy Szabolcs
Nana Vortex
Napoleon Boulevard
Napra
Navrang
Nazália Oboa Quartet
Nemesis
Németh Gábor Project
Németh Géza
Nemzeti Zenei Különlegességek
Nigun
Nikola World Orchestra
Nostradamus
Novák Péter & Kultúrpart Társulat
Nulladik Változat
Nyeső Mari
Nyisztor Ilona
Odessa Klezmer Band
Ókovács Szilveszter
Oláh Dezső Septet
Oláh Gipsy Beats
Oláh Kálmán
Oláh Kálmán / Trio Midnight
Oláh Krisztián
Oláh Szabolcs Quintet
Omega
Omega / LGT / Beatrice
Orczy Géza / Szabó Zoltán
Orfeo Zenészcsoport
Orosz Tibor
Őskestar
P. Mobil
P. Mobil / Sebestyén Márta
Pál Eszter
Palermo Boogie Gang
Palinta Társulat
Pálvölgyi Géza
Palya Bea
Panek Kati
Panek Kati és a Bodzafa
Pangea
Paniks
Panta Rhei
PaprikaPaprika
Parapács zenekar
Parno Graszt
Parov, Nikola
Pátkai Rozina
Pátria
Patrióta
Paulik László / Győri István
Pavella Krisztina - Kovács László
Payé
Pege Aladár
Periferic 1996
Periferic 2000
Periferic 2001
Periferic 2002
Periferic 2003
Periferic 2004
Periferic 2006
Periferic 2007
Periferic 2009
Persona Non Grata
Pesterzsébet-Központi Református Énekkar
Pesterzsébeti Városi Fúvószenekar
Piccolo Inn
Pikó és bandája
Pintér Zoltán Trió
Pleszkán Frigyes
Pleszkán Trió (Pleszkán Frigyes / Gayer Ferenc / Horváth Zoltán)
Pocsai Kriszta
Polgár Lilla / Gajdos együttes
Poros
Potta Géza
Pozsár Eszter
Pozsár Máté
Prano Graszt
Pravo
Pro Musica leánykar (Pro Musica Girl's Choir)
Projekct Two (Belew / Fripp / Gunn)
Psychedelic Cowboys
Puporka András
Qualitons
Quartet B
Radics Béla
Radics Béla - Taurus emlékkoncert
Radványi Balázs
Rák Kati
Random Deeds
Rátóti Zoltán / Müller Péter Sziámi
Rece-fice
Református kórusok
Regős Trió
Relax
Rezeda
Rila
Róka Mihály
Romano Drom
Romano Trip
Rományi Rota
Romengo
Rost Andrea
Rozetta Duó (Győri István / Tokodi Gábor)
Rozsdamaró
Rozsnyói Péter Trio
Rumblin' Orchestra
Rutkai Bori & Hébe-Hóba Banda
S-Modell
Sabbathsong
Sakk-Matt
Samsara Quartet
Santa Diver (Kézdy Luca / Szesztay Dávid / Sárvári Kovács Zsolt)
Sárik Péter Trió
Sárvári Vilmos
Sator Quartet / Bognár Szilvia / Lovasi András
Saturnus
Schmidt, Eliza
Sebestyén Ernő
Sebestyén Márta
Sebestyén Márta / Andrejszki Judit
Sebő Együttes
Sebő Ferenc
Sebő Ferenc / Weöres Sándor
Selmeczi Roland
Sequence (Kézdy Luca / Szendőfi Péter)
Silence Fiction
Sipos János
Skorpió
Smárton Trió
Solaris
Solaris Fusion
Somogyi Gyula
SoNaR
Sopron Jazz Trio
Southern Special
Special Providence
Spo-Dee-O-Dee
Stexas
Stoni
Sugárka
Sumolight
Süle László
Syntax Orchestra
Syrius
Syrius Legacy
Süveges Gergő
Süveges Gergő / Gryllus Dániel
Szabados és a Makuz
Szabados György
Szabados György / Mákó Miklós
Szabados György és az Akadémiai Szólisták Zenekara
Szabados Trió
Szabó Enikő
Szabó Gábor
Szabó Gyula
Szabó Sz. Dániel
Szabó Zoltán
Szakács Gábor
Szakcsi Jr. Trio
Szalai Péter / Szőke Szabolcs
Szalai Péter / Szőke Szabolcs / Tóth Evelin
Szalóki Ági
Szalóki Ági / Borlai Gergő
Szalonna és Bandája
SzaMaBa Trio (Szabó Sándor / Major Balázs / Bagi László)
Szaniszló Richárd
Szarka Gyula
Szarka Tamás
Szathmáry Melinda & Eclectica
Szélkiáltó
Szemző Tibor
Szendrey Marót Ervin
Szent Efrém Férfikar
Szent István Bazilika Kórusa
Szentpáli Roland
Szeredás
Szerényi / Kóta
Szerényi Béla / Nagy János / Kóta Judit
Sziámi
Szilvási Gipsy Folk Band
Szirtes Edina Mókus
Szirtes Edina Mókus & Fabula Rasa
Szkítia zenekar
Szőke Nikoletta
Szőke Szabolcs
Szőke Szabolcs / Kállai Nóra / Váczi Dániel
Szőke Szabolcs / Váczi Dániel
Szőke Szandra Quintet
Szokolay Dongó Balázs
Szokolay Dongó Balázs / Bolya Mátyás
Szubjektív Panasz (Szendőfi Péter / Sipeki Zoltán / Baranyai Gergő)
Szűkített Kvartett
Szulák Andrea Quintet
Szűts István
Szvorák Kati
Szvorák Kati / Kudlik Júlia
Szörényi Levente / Bródy János
Söndörgő
Tabula Smaragdina
Tabulatúra
Takács Jenő
Takács Szilvia
Takács Szilvia / Vitárius Piroska / Kállay Ágnes
Talea
Tallabille
Tanuljunk játszva! - sorozat
Tárkány Művek
Tarsoly
Tátrai Tibor
Tátrai Tibor / Orszáczky Jackie
Tátrai Tibor / Szűcs Antal Gábor
Tax Free
Tázló
Técsői Banda
Téka
Téli Márta
Temesvári Balázs
Tengs Lengs
Tenkes zenekar
Terescsik Eszter / Navratil Andrea
Ternipe
Teskó
Test Jazz Group
TeTraVERSI Fuvolanégyes
The 9:30 Collective
Tin-Tin Quartet
Tin-Tin Quintet
Tintér Gabriella
Tisza Bea
Tius Norma
Tompos Kátya
Tompox (SOLARIS bassist\'s band)
Torma Ferenc
Tóth Bagi Band
Tóth János Rudolf
Tóth Reni (Kormorán)
Tóth Viktor
Tóth Viktor Tercett
Townscream
Trans-formation
Transform Quintet
Transition (Ifj. Szakcsi Lakatos Róbert / Fekete-Kovács Kornél / Mits Gergő / Szendőfi Péter)
Trio Calamona
Trio Squelini (Szalai/Szőke/Váczi)
Trio Squelini (Szalai/Szőke/Váczi) / Rohmann Ditta
Trio Stendhal
Trio3PO
Tropical Transform Quintet
Trottel
Trottel Monodream
Trottel Stereodream
Trottel Stereodream Experience
Tudósok
Túlpart
Tundravoice
Tűzkerék (Radics Béla)
Tűzkerék R.B.
Tűzkő Csaba Septet
Tükrös együttes
Tzumo
Török Ádám
Török Ádám & Mini
Udrub
Új Dimenzió Műhely / New Dimension Workshop
Új Pátria Sorozat
Ultramarin
Unger Balázs
Urban Noises
Urbán Orsi
Úzgin Üver
V.I.N.Y.O.
Váczi Dániel Trió
Váczi Eszter Quartet
Vagabond Band
Vágtázó Csodaszarvas
Vágtázó Életerő
Vágtázó Halottkémek
Válogatás / Collection
Vándor Vokál
Varga Gábor Jazz Trió
Varga János és a Mediterrán Combo
Varga János Project
Varga Miklós
Varró Dániel / Kosbor Trió / Rudolf Péter
Vasmalom
Vasvári Pál
Vasvári Pál String Trio
Vázsonyi János
Vedres Csaba
Vedres Csaba / Gyermán Júlia
Vedres Csaba / Gyimóthy Gábor
Vedres Csaba és a Kairosz Kvartett
Végső Zoltán
Vegyes / Various Artists
Vents D'Est
Vermes Gábor Group
Versi Varsa
Vidámpark
Víg Mihály
Vigh Kristóf / Rost Andrea
Villő énekegyüttes
Vírtus együttes
Voces Aequales
Vodku
Vodku V Glotku
Vukán Trio
Völgyessy Szomor Fanni
Vöri and the Rockets
Vörös Ákos (Prakash)
Vörös Niki
Wastaps
Wei Wu Wei
Wendigo
Whiteful Jazz Quartet
Winkler Balázs
Yellow Rebel
You and I
Üsztürü
Zádori Mária / Takács Szilvia
Zagyva banda
Zeke László / Djabe / Kálloy Molnár Péter
Zengő
Zerkula és a Szigony Zenekar
Zerkula János és a Szászcsávásiak
Zolbert
Zoltán János / Nemes Nagy Péter / Budai Ervin
Zsoldos Béla
ZUM
Zurgó
Zűrös Banda
Zöld Csillag
Ökrös
Ökrös Csaba & Dobogókő
Ölveti Blues Band
Örökség